تقدیر استاندار کردستان از اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای صرفه جویی در مصرف انرژی

ساخت وبلاگ
چکیده : بر اساس ارزیابی بعمل آمده از دستگاه‌های اجرایی استان در موضوع " صرفه,‌ جویی, و مشارکت در طرح کاهش ... با عنوان : تقدیر استاندار کردستان از اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای صرفه جویی در مصرف انرژی بخوانید :
آرم  کانون,  پرورش,  فکری,

بر اساس ارزیابی بعمل آمده از دستگاه‌های اجرایی استان در موضوع " صرفه,‌ جویی, و مشارکت در طرح کاهش مصرف, انرژی, برق در تابستان سال جاری" اداره, کل کانون, پرورش, فکری, کودکان, و نوجوانان, استان کردستان, حائز رتبه خوب شده است و به همین دلیل بهمن مرادنیا استاندار, کردستان, با اهدای لوح تقدیر, از تلاشهای مدیر کل و همکاران اداره, در این زمینه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره, کل استان کردستان,؛ در این لوح آمده است،بدینوسیله از تلاشهای ارزشمند جنابعالی و مجموعه همکاران محترم آن اداره, در « صرفه, جویی, و مشارکت در طرح کاهش انرژی, برق در تابستان 1397»که همگام و هم راستا با سایر ادارات استان، راهکارهای مدیریت مصرف, را به خوبی انجام داده و گام موثر برداشته اید، تشکر و قدردانی می نمایم.

استمرار و تلاش صادقانه آن مجموعه در به کارگیری الگو و راهکارهای مدیریت در سایر موضوعات، درخت امیدی است که به بار می نشیند و آینده ای روشن را برای, توسعه استان به ارمغان می آورد.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت: 1:30