دور ریختنی های مرکز سریش آباد در طرح کانون و مدرسه بازیافت شد

ساخت وبلاگ
چکیده : مربی مسئول مرکز سریش آباد گفت:با شروع طرح کانون و مدرسه از آبان ماه 1396 مرکز سریش آباد با حضور چها... با عنوان : دور ریختنی های مرکز سریش آباد در طرح کانون و مدرسه بازیافت شد بخوانید :

مرکز فرهنگی هنری کانون سریش آباد

مربی مسئول مرکز سریش آباد گفت:با شروع طرح کانون و مدرسه از آبان ماه 1396 مرکز سریش آباد با حضور چهار مدرسه و هشت کلاس به فعالیت در این راستا مشغول می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،هیوا ملکی افزود:از جمله فعالیتهای متنوعی که درراستای طرح کانون ومدرسه انجام می پذیرد کارگاه کاردستی می باشد. در این کارگاه که بر مبنای دروس مختلف ابتدایی طراحی می گردد مربیان مرکز سریش آباد مبنای کار را استفاده از مواد دور ریختنی قرار داده اند.

ملکی هدف این کارگاه را فرهنگ استفاده مجدد از دور ریختنی ها و  آموزش صرفه جویی در استفاده از مواد و همچنین پرورش خلاقیت که همراه از اهداف عالی کانون بوده است قرار داده اند.

وی در ادامه عنوان کرد:در یکی از این فعالیتها اعضا با استفاده از بشقاب های یک بار مصرفی که در شب یلدا در ان خوراکی خوردند و به توصیه مربیان آنها را شستند کاردستی های زیبایی ساخته شد. این غافلگیری باعث جذاب شدن کار برای دانش آموزان شد و باتوجه به اینکه تمامی آنها عضو کانون نیز هستند و از کلاسها استفاده می کنند رغبت بیشتری برای حضور درمرکز را یافتند.

قابل ذکر است مرکز سریش آبادهفته ایی دو روز پذیرای دانش اموزان مدرسه در طرح کانون و مدرسه می باشد.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 0:43