کانون استان کردستان رتبه برتر سومین اجلاس استانی نماز را کسب کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : کانون استان کردستان رتبه برتر سومین اجلاس استانی نماز. به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون ... با عنوان : کانون استان کردستان رتبه برتر سومین اجلاس استانی نماز را کسب کرد بخوانید :

نماز.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، کانون استان کردستان یکی از دستگاههای برتر در زمینه ترویج فرهنگ نماز در استان می باشد که با دریافت لوح تقدیر از آیت الله محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان ،استاندار کردستان و رئیس هیئت ارزیابی و داوری استان کردستان مورد تجلیل قرار گرفت.

این گزارش می افزاید:در این لوح کسب رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان حاکی از تلاش مدیران و کارکنان در جهت فرهنگ‌سازی برای نماز و تعالی آن از سهیلا شیخی مدیر کل و ماریا احمدی دبیر ستاد اقامه نماز کانون استان، تقدیر به عمل آمد.

بنا براین گزارش، این لوح تقدیر طی مراسمی که دیروز در اجلاس سراسری نماز استانی با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان معاونین استاندار و دیگر مسئولان استانی در سنندج برگزار شد، اهدا گردید.

 اجرای برنامه های مختلف نماز و نیایش برای کودکان و نوجوانان در کارگاههای فرهنگی و هنری و ادبی،برپایی نماز جماعت کارکنان و اعضا در دفتر استان و مراکز کانون،آشنایی بچه ها با مفاهیم دینی در قالب فعالیت هایی همچون قصه گویی،نمایش عروسکی،کتابخوانی و مسابقات ادبی و هنری و... برنامه های متعدد برگزار شده در مراکز فرهنگی هنری استان در سال 95 دلیل این انتخاب بوده است.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 7 دی 1396 ساعت: 19:57