انتصاب سرپرست جدید کانون زبان ایران استان کردستان

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، در جلسه ای که با حضور سهیلا شیخی مدیر کل... با عنوان : انتصاب سرپرست جدید کانون زبان ایران استان کردستان بخوانید :

به گزارش روابط عمومی اداره کل جدید به آرزو رازانی اهدا شد.

بنا بر این گزارش، سهیلا شیخی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان  در آیین معارفه سرپرست جدید کانون زبان کردستان در سخنانی گفت: نگاه ما به کانون زبان هم همانند کانون پرورش فکری نگاه ویژه فرهنگی است و کانون زبان جدا از مراکز کانون نیست مربیان ما در مراکز کانون به صورت غیر مستقیم اعضا را آموزش می دهند در صورتیکه در کانون زبان به صورت رسمی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان آموزش می بینند و همه ما یک مجموعه فرهنگی هستیم ولی به دلیل اینکه مجموعه ای از کانون هستیم جنبه فرهنگی بودن باید مورد توجه قرار گیرد.

شیخی با اشاره به این جایگاه ویژه کانون زبان به عنوان یک موسسه آموزشی دولتی و اعتماد خانواده ها به این مجموعه گفت: خوشبختانه یک مدرس بخش کودک هم به مجموعه اضافه شده که در آینده ی نزدیک شاهد افتتاح این بخش نیز در سنندج خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود:تمام تلاش ما افزایش کانون زبان در سنندج و شهرستان و افزایش تعداد زبان آموزان می باشد که امیدوارم با تلاش مضاعف شما در آینده نزدیک شاهد افزایش تعداد کانون زبان در استان باشیم .

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان، نیروی انسانی را سرمایه هر دستگاه اداری عنوان کرد و یادآور شد: در کانون زبان علاوه بر کارهای اجرایی تلاش برای بهبود وضعیت مدرسین و کسب رضایت زبان آموزان و والدین آنها بایستی در اولویت قرار گیرد.

وی با تاکید بر این که تکلیف و رسالت کانون زبان در وهله اول تکریم زبان آموزان است، اظهار داشت: ضعف ها را باید بشناسیم و با همکاری و همدلی برای رفع آن بکوشیم و نقاط قوت را تقویت کنیم.

رعایت نظم و انضباط اداری، تعامل و همکاری ،ارتباط گیری،ارتقاء ظرفیت کانون زبان و تبلیغ و اطلاع رسانی از دیگر مواردی بود که مدیرکل کانون کردستان بر آن تاکید کرد.

لازم به ذکر است،آرزو رازانی کارشناسی ارشد زبان شناسی و دانشجوی دکترای زبان شناسی دانشگاه تهران می باشد .

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 7 دی 1396 ساعت: 19:57