مربیان کتاب‌خانه‌های سیار کانون کردستان به کرمانشاه اعزام شدند

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، سهیلا شیخی در سخنانی با بیان این خبر افز... با عنوان : مربیان کتاب‌خانه‌های سیار کانون کردستان به کرمانشاه اعزام شدند بخوانید :

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، سهیلا شیخی در سخنانی با بیان این خبر افزود: با توجه به اعلام قبلی، گروهی از همکاران و مربیان فرهنگی هنری  استان از روز ۲۹ آبان تا ۳ آذر در مناطق زلزله‌زده حضور پیدا کردند.

به گفته‌ی سیوان اسدی و یوسف ملکی از کانون استان کردستان در کنار وحید خسروی و محمدجواد میرزایی مربیان کانون استان کرمانشاه در جمع کودکان و نوجوانان به قصه‌گویی، اجرای نمایش و... در این روزها پرداختند.

مدیر کل کانون استان کردستان گفت: سرپل ذهاب، روستاهای بخش ازگله و شهر ثلاث (مناطق بین این دو شهر) تحت پوشش فعالیت‌های مربیان سیار کانون در قالب طرح امداد فرهنگی مناطق زلزله‌زده‌ی غرب کشور قرار گرفته اند.

وی افزود:در مرحله نخست تصمیم بر این است تا از مربیان استان‌های همجوارکرمانشاه و هم‌زبان استفاده شود و در مراحل بعد از ظرفیت‌های دیگر استان‌های کشور به منظور تغییر مربیان و جایگزین کردن آن‌ها با نیروهای تازه نفس استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است، مربیان کانون علاوه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری، هدایای فرهنگی را بین کودکان و نوجوانان توزیع می‌کنند.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوانکتابخانههای,کردستان,کرمانشاه,...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت: 19:57