گرامی داشت روز جهانی معلولین در مرکز فراگیر بهاران سنندج

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،در ابتدای این برنامه مدیر کل کانون استان ... با عنوان : گرامی داشت روز جهانی معلولین در مرکز فراگیر بهاران سنندج بخوانید :

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،در ابتدای این برنامه مدیر کل کانون استان کردستان ضمن تبریک این روز گفت:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فراهم کردن امکانات  ویژه و راه انداز مراکز فراگیر به کودکان و نوجوانان با شرایط ویژه در کنار بچه ها عادی به فعالیت می پردازد و این کودکان هم بتوانند از این امکانات استفاده کنند و محروم از فعالیت های فرهنگی،هنری و ادبی کانون نباشد.

سهیلا شیخی افزود: معلولیت به معنای از کار افتادگی نیست، بلکه افراد معلول انسان های توانمندی هستند که در بعضی موارد توانمندی آنها از انسان های سالم هم بیشتر است.

شیخی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به آیه ای از قرآن کریم متذکر شد: انسان همواره توسط خداوند مورد امتحان قرار می گیرد و این معلولیت ها نیز نوعی امتحان الهی بوده و باید از آن سربلند بیرون آمد. لذا خدای بزرگ اگر از باب حکمت، محدودیتی در وجود انسان قرار دهد، به واسطه رحمت بیکرانش، توانایی های خارق العاده زیادی به وی عطا می کند.

حضور در کارگاههای نقاشی،ادبی ،سفالگری و اجرای برنامه های موسیقی،مولودی خوانی،مسابقه و قرائت اثر ادبی و قصه گویی از جمله برنامه های اجرایی این روز بود که با حضور اعضا مرکز فراگیر شماره 3 کانون سنندج برگزار شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوانمعلولین,...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت: 19:57