جشن کتابخوانی در سقز برگزار شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  دیروز و به مناسبت هفته ی کتاب و کتابخوانی"جشن کتابخوانی "با شعار آینده روشن با خانواده ی کتابخوان،با حضور 50 نفر ازاعضا درمرکز شماره دو سقز برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،کوثر الماسی مسئوول مرکز شماره دو سقز در سخنانی طی برگزاری این جشن تصریح کرد: مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گسترش دانش و ارتقای میزان آگاهی های عمومی  کودکان جامعه نقش به سزایی دارند، به تعبیری، عزم این نهاد، کمک به بالندگی و شکوفایی استعدادهای فردی کودکان ، در راستای تولید اندیشه، علم و غنای فرهنگ جامعه می باشد. 

  وی افزود: کانون نهادی است که با در اختیار داشتن بخش قابل توجهی از دانش، زمینه بهره گیری مناسب از اندوخته های بشری را فراهم می آورد و با تأمین فرصت های لازم، امکان آموختن همیشگی را  در کنار پرورش استعدادهای هنری برای کودکان جامعه مهیّا ساخته و بر پیشرفت حیات اجتماعی می افزاید. با این توصیف، وظیفه همگان است که با استقبال از این مکان ارزشمند، بر شکوفایی استعدادهای نهفته میهن اسلامی مان بیفزایند.

  الماسی با اشاره به برنامه های هفته ی کتاب مرکز شماره 2 سقز گفت: مرکز شماره 2 سقز در این هفته با اجرای فعالیتهای کتاب محور طی هفته ی کتاب و کتابخوانی پذیرای علاقه مندان و مخاطبان کودک و نوجوان خود خواهد بود.

  وی در ادامه خاطر نشان ساخت:فضاسازی مناسب با هفته ی کتاب و کتابخوانی، برگزاری جشن هفته ی کتاب و کتابخوانی در مرکز،آماده سازی و اجرای طرح"  پازل جلد کتاب " ، اجرای طرح"  بیا کتاب بخوانیم در قالب پانل دیواری"،معرفی کتابها و شخصیت نورالدین زرین کلک درکارگاه های هنری مرکز، معرفی تازه های نشر و کتابهای کهن ارزشمند و کم خواننده ، برگزاری کارگاه ادبی : مطالعه در فضای مجازی ، کارگاه کاردستی آموزش نشانگر کتاب ، شرکت در بخش طراحی پوستر شیوه نامه ی کتاب و کتابخوانی از جمله برنامه های اجرایی مرکز شماره 2 سقز د راین هفته می باشد.

  الماسی از برگزاری کارگاه نقاشی به مناسبت هفته ی کتاب، تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی امر به معروف و نهی از منکر با اهدای جوایز استانی به برگزیدگان ، شرکت در بخش اقدام پژوهی شیوه نامه ی کتاب و کتابخوانی با موضوع بهبود مشکلات روخوانی اعضای دختر ، معرفی اعضای کتابخوان به استان ، دعوت از مدارس و اجرای فعالیتهای متنوع فرهنگی ، هنری و ادبی برای آنان، برگزاری نشست گروهی مطالعه ی کتاب در جلسه ی شورای فرهنگی مرکز همراه با اعضا و برگزاری کارگاه سفال حجم کتاب از برنامه های هفته ی کتاب و کتابخوانی مرکز شماره دو سقز عنوان کرد که با هدف دانش افزایی و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های کانون به مخاطبان برگزار خواهد شد .  

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 27 آبان 1396 ساعت: 19:13
  برچسب‌ها : کتابخوانی,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها