دیپلم افتخار مسابقه‌ی نقاشی هیکاری ژاپن به کودک سقزی رسید

ساخت وبلاگ
چکیده : کودکان و نوجوانان ایرانی در بیست و چهارمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «هیکاری‌» کشور ژاپن در سال 20... با عنوان : دیپلم افتخار مسابقه‌ی نقاشی هیکاری ژاپن به کودک سقزی رسید بخوانید :

نقاشی «سایه بوستان‌چی

کودکان و نوجوانان ایرانی در بیست و چهارمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «هیکاری‌» کشور ژاپن در سال 2016 خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، این مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی با موضوع‌های «کشاورزی»، «زمین زراعی»، «طبیعت»، «محیط زیست»، «مردم» و «خانواده» برگزار شد.

بنا بر این گزارش، «سایه بوستان‌چی» عضو 8 ساله مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجونان شماره 1 سقز موفق به کسب دیپلم افتخار این رویداد بین‌المللی شد.

این گزارش حاکی است، «سایه بوستان‌چی» با اثری با موضوع خانواده در این مسابقه شرکت کرده بود که در میان 19 هزار و 987 اثر رسیده از 58 کشور جهان موفق به کسب دیپلم افتخار این مسابقه شد.

این گزارش می افزاید: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال یک هزار و 300 اثر در بیست‌وچهارمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «هیکاری‌» کشور ژاپن در سال 2016 شرکت کرده بود.

لازم به ذکر است، 30 اثر هنری از اعضا مراکز فرهنگی هنری کانون استان کردستان به عنوان آثار منتخب استانی به دبیرخانه مرکزی در تهران ارسال شد .

 

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوانمسابقهی,...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 30 مهر 1396 ساعت: 5:34