به مناسبت هفته ملی کودک: افتتاح سه فروشگاه محصولات فرهنگی کتاب و سرگرمی در کردستان

ساخت وبلاگ
چکیده : مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان گفت: همزمان با هفته ملی کودک سه و فروشگاه ... با عنوان : به مناسبت هفته ملی کودک: افتتاح سه فروشگاه محصولات فرهنگی کتاب و سرگرمی در کردستان بخوانید :

افتتاح مرکز فروش کانون کردستان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان گفت: همزمان با هفته ملی کودک سه و فروشگاه محصولات فرهنگی کتاب و سرگرمی در شهرستان قروه،بیجار و دیواندره افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به برنامه‌های هفته ملی کودک و نوجوان از 15 مهر تا 21 مهرماه گفت: فروشگاه محصولات فرهنگی کتاب و سرگرمی در شهرستان قروه،دیواندره و بیجار افتتاح شد.

شیخی اظهار داشت: یکی از فعالیت‌های کانون،توسعه مراکز فروش کتاب است تا همگی مردم بتوانند از امکانات و کتاب‌های عرضه شده در این مراکز بهره گیرند .

وی در سخنانی گفت:این فروشگاه، به منظور افزایش گستره‌ی ‌فعالیت‌های کانون و ارایه‌ی محصولات فرهنگی به کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها راه‌اندازی شد.

وی افزود:برهمین اساس کتاب، نوشت‌افزار ‌با نمادهای ایرانی و اسلامی و هم‌چنین سرگرمی‌های سازنده کانون از جمله محصولات‌فرهنگی است که در این فروشگاه‌ها به مخاطبان عرضه می‌شود.

 وی در این افتتاح مراکز فروش محصولات فرهنگی را بخشی از ظرفیت‌های گسترده‌ی کانون توصیف‌کرد و افزود: کانون پرورش فکری و هنری کودکان و نوجوانان کردستان با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی بین کودکان و نوجوانان و فراهم آوردن بستر مناسب برای پرورش نسلی خلاق و نو آور در عرصه‌های مختلف تلاش می کند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان استان با اشاره به این که این فروشگاه به‌عنوان نمایشگاه دائمی محصولات کانون پرورش و فکری کودکان در شهرستان های استان فعالیت می‌کند، خاطرنشان کرد: تاکنون 5 فروشگاه در سطح استان فعال شده است که کتاب و محصولات کانون را در استان عرضه می‌کند.

لازم به ذکر است،آیین گشایش فروشگاه و نمایشگاه عرضه‌ی محصولات فرهنگی دیواندره،قروه و بیجار با همراهی مدیر کل کانون ،فرمانداران شهرستان ها و جمعی از مسوولان و خانواده‌ها برگزار شد.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوانفروشگاه,محصولات,کردستان,...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 10:21