برپایی نمایشگاه از عروسکهای دست ساز بووکه بارانه در سقز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  مرکز شماره دو سقز

  به مناسبت هفته ملی کودک نمایشگاه عروسک دست ساز بووکه بارانه و آثار فرهنگی،هنری و ادبی اعضا در مرکز شماره دو سقز برپا گردید.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، همزمان با آغاز هفته ملی کودک با همکاری اعضا هفته ملی کودک  عروسک های دست ساز بووکه بارانه و آثار اعضا در بخش های مختلف در نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار گرفت که تا پایان هفته ملی کودک مورد بازدید علاقه مندان قرار می گیرد .

  بنا بر این گزارش،هزمان با دومین روز از هفته ملی کودک که به نام (کودک در پناه خانواده ) نامگذاری شده بود ویژه برنامه خانواده و ایمنی با مشارکت واحد ترافیک اداره راهنمایی و رانندگی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره دو سقز ،با حضور هفتاد نفر از اعضای ثابت مرکز برگزار شد .

  این گزارش حاکی است، در این ویژه برنامه که با هدف ارتقای آگاهی های عمومی در زمینه ی فرهنگ ترافیک، ترغیب کودکان و نوجوانان به رعایت مقررات و قوانین راهنمایی - رانندگی صورت گرفت محمد یوسف هنری با ارائه ی توضیحاتی در خصوص قوانین و مقررات راهنمایی؛چراغ راهنما،گذرگاه ها و....برای کودکان ونوجوانان ،آنان را با اصول اولیه ی رعایت مقررات مربوط به حوزه ی ترافیک آشنا نمود و در ادامه این برنامه اعضا در کارگاه نقاشی و قصه گویی شرکت کردند.

  در ادامه گزارش آمده است،برپایی نمایشگاه از پوسترهای عفاف و حجاب و کارگاه پیشگیری از آسیبهای فضای مجازی،اجرای کاردستی گروهی،برگزاری کارگاه ادبی،اجرای نمایش خلاق،مطالعه کتاب در فضای مجازی و معرفی شخصیت جبار باغچه بان بصورت تصویری از فعالیتهای مربیان مرکز در سومین روز از اجرای فعالیتهای هفته ی ملی کودک بود .

  این گزارش حاکی است،همزمان با چهارمین روزاز هفته ی ملی کودک که به نام "کودک ، سلامت و ایمنی  " نامگذاری شده است ، یکصد و بیست نفر از اعضا و دانش آموزان عضو مرکز شماره دو سقز در ویژه برنامه ی مشترک این مرکز با فوریت های پزشکی 115 اورژانس شرکت کردند.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 10:21
  برچسب‌ها : نمایشگاه,عروسکهای,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها