به مناسبت هفته ملی کودک: دیدار با کودکان بستری در بیمارستان بعثت سنندج

ساخت وبلاگ
چکیده : مدیر کل و جمعی از کارکنان کانون استان کردستان همزمان با هفته ملی کودک از بیماران بستری در بیمارستا... با عنوان : به مناسبت هفته ملی کودک: دیدار با کودکان بستری در بیمارستان بعثت سنندج بخوانید :

دیدار با کودکان بستری در بیمارستان بعثت سنندج

مدیر کل و جمعی از کارکنان کانون استان کردستان همزمان با هفته ملی کودک از بیماران بستری در بیمارستان کودکان بعثت سنندج عیادت کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان، در این دیدار سهیلا شیخی به همراه جمعی از کارکنان کانون ضمن عیادت از کودکان بستری در بیمارستان هدایایی را به مناسبت هفته ملی کودک به آنان اهداء کردند.

شیخی در سخنانی هدف از اجرای این برنامه را شاد سازی کودکان ، بهبود روند عافیت جسمانی و روانی  آنان در دوران  بستری در بیمارستان و کاهش  تنش وارده بر والدین  ناشی از بیماری کودک و ارج گذاری به فلسفه  وجودی شکوفایی استعداد های دوران کودکی و ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی کودکان در حوزه رشد و تکامل همه جانبه کودکان عنوان کرد.

گفتنی است مربیان و اعضای مراکز شهرستان های استان نیز در این هفته به دیدار کودکان بستری در بیمارستانهای شهرستان ها هم رفتن و ضمن عیادت هفته ملی کودک را به آنان تبریک گفتند.

ویژه‌برنامه‌های هفته ملی کودک همزمان با سراسر کشور از 15 الی 21مهرماه در شهرستان های استان کردستان برگزار شد.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوانبیمارستان,...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 10:21