دست سازه های کودکان بانه ای برای زائران کودک و نوجوان راهی کربلا

ساخت وبلاگ
چکیده : همزمان با هفته ملی کودک اعضای مرکز فرهنگی،هنری شماره 1 شهرستان بانه در چهارمین روز ازهفته ملی کودک... با عنوان : دست سازه های کودکان بانه ای برای زائران کودک و نوجوان راهی کربلا بخوانید :

مرکز فرهنگی هنری شماره یک بانه

همزمان با هفته ملی کودک اعضای مرکز فرهنگی،هنری شماره 1 شهرستان بانه در چهارمین روز ازهفته ملی کودک کاردستی و دل سازه های زیبا جهت اهداء به زائران کودک و نو جوان راهی کربلا تهیه نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، این برنامه با شرکت 35 نفر از دانش آموزان دختر با هدف تعمیق فرهنگ عاشورایی در کودکان ونو جوانان اجرا شد .

در ادامه گزارش آمده است،اعضا با استفاده از مقوای رنگی و دو ریختنی کیف و سبدهای زیبا جهت اهدا به کودکان راهی کربلا ی حسینی تهیه نمودند و پیا مهای زیبایی به عنوان دلنوشته داخل کیف و سبد گذاشتند.

این گزارش حاکی است،برپایی ایستگاه سفال با موضوع محیط زیست از دیگر برنامه های مرکز شماره یک بانه بود که همزمان باسومین روز از هفته ملی کودک به نام کودک،محیط زیست و میراث فرهنگی با همکاری  اداره مرکز بهداشت با حضور دانش آموزان برگزار شد که دانش آموزان در این کارگاه با تهیه لوحها و گلدانهای گلی پیام  حفاظت از محیط زیست را به دیگر کودکان رساندند.

این گزارش می افزاید:برپایی ایستگاه نقاشی به نام پرواز کودکانه من در کنار خانواده با دعوت از دانش آموزان نیز در این هفته برگزار شد که اعضا با بالهای کوچک خود خانواده خود را ترسیم نمودند  که در پایان نمایشگاهی از آثار اعضا برپا شد و مورد بازدید والدین آنها قرا گرفت.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 10:21