خبرهای کوتاه از مرکز فرهنگی هنری بیجار

ساخت وبلاگ
چکیده : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار اقدام به برگزاری مس... با عنوان : خبرهای کوتاه از مرکز فرهنگی هنری بیجار بخوانید :

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان " خانواده من " نمود در این مسابقه کودکان و نوجوانان نقاشی های خود را محوریت موضوع خانواده و نقش پررنگ آن در تربیت کودکان و حضور گرم پدرو مادر در خانواده نقاشی های خود را ترسیم کردند .

ششمین جشنواره شکوفه های امید در مرکز فرهنگی هنری بیجار برگزار شد وبه نفرات برگزیده لوح و هدیایی تعلق گردید

ششمین جشنواره شکوفه های امید با هدف تشویق و ترغیب اعضا به نوشتن در مرکز بیجار با حضور نوجوانان و مربی ادبی برگزار شد در این جشنواره اعضای نوجوان مرکز بیجار آثار ادبی خود را در قالب شعر ، داستان و قطعه ادبی با موضوع آزاد ارائه نموده و در پایان نفرات برگزیده هدایا و لوح سپاس خود را دریافت نمودند . لازم به یادآوری است این جشنواره همه ساله با استقبال گرم نوجوانان مرکز در فصل تابستان برگزار میشود .

مربیان مرکز فرهنگی هنری بیجار به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم و آشنایی اعضا با این واقعه مهم و انتقال آموزه های دینی و قرآنی به کودکان و نوجوانان فعالیتهای مختلفی را برای اعضا برگزار کردند . فعالیتهایی همچون قصه گویی ، معرفی شخصیت والای حضرت علی علیه السلام ، نشریه نگاری با موضوع جشن ولایت ، معرفی واقعه غدیر خم ، نقاشی با موضوع جشن ولایت ، کارگاه ادبی ات با عنوان " ولایت و امامت " معرفی سرزمین مکه و غدیر خم ، معرفی کتاب زندگانی حضرت علی علیه السلام و برگزاری نمایشگاه نقاشی با عنوان از قربان تا غدیر از جمله فعالیتهایی بود که برای اعضا انجام گردید .

 

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوانخبرهای,کوتاه,فرهنگی,بیجار,...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 30 شهريور 1396 ساعت: 22:01