خبرهای کوتاه از مرکز فرهنگی هنری بیجار

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان " خانواده من " نمود در این مسابقه کودکان و نوجوانان نقاشی های خود را محوریت موضوع خانواده و نقش پررنگ آن در تربیت کودکان و حضور گرم پدرو مادر در خانواده نقاشی های خود را ترسیم کردند .

  ششمین جشنواره شکوفه های امید در مرکز فرهنگی هنری بیجار برگزار شد وبه نفرات برگزیده لوح و هدیایی تعلق گردید

  ششمین جشنواره شکوفه های امید با هدف تشویق و ترغیب اعضا به نوشتن در مرکز بیجار با حضور نوجوانان و مربی ادبی برگزار شد در این جشنواره اعضای نوجوان مرکز بیجار آثار ادبی خود را در قالب شعر ، داستان و قطعه ادبی با موضوع آزاد ارائه نموده و در پایان نفرات برگزیده هدایا و لوح سپاس خود را دریافت نمودند . لازم به یادآوری است این جشنواره همه ساله با استقبال گرم نوجوانان مرکز در فصل تابستان برگزار میشود .

  مربیان مرکز فرهنگی هنری بیجار به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم و آشنایی اعضا با این واقعه مهم و انتقال آموزه های دینی و قرآنی به کودکان و نوجوانان فعالیتهای مختلفی را برای اعضا برگزار کردند . فعالیتهایی همچون قصه گویی ، معرفی شخصیت والای حضرت علی علیه السلام ، نشریه نگاری با موضوع جشن ولایت ، معرفی واقعه غدیر خم ، نقاشی با موضوع جشن ولایت ، کارگاه ادبی ات با عنوان " ولایت و امامت " معرفی سرزمین مکه و غدیر خم ، معرفی کتاب زندگانی حضرت علی علیه السلام و برگزاری نمایشگاه نقاشی با عنوان از قربان تا غدیر از جمله فعالیتهایی بود که برای اعضا انجام گردید .

   

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 30 شهريور 1396 ساعت: 22:01
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها