کارگاه قصه گویی و زبان بدن در سنندج برگزار شد

ساخت وبلاگ
چکیده :  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،مقدمات،پیشینه،هدف و نکات مهم در قصه گویی ،روشهای ... با عنوان : کارگاه قصه گویی و زبان بدن در سنندج برگزار شد بخوانید :

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،مقدمات،پیشینه،هدف و نکات مهم در قصه گویی ،روشهای قصه گویی یک نفره و مشارکتی و حرکات بدن در مسیر قصه گویی از جمله مباحث این کارگاه یک روزه بود .

بنا بر این گزارش،این کارگاه 8 ساعته با هدف بهره گیری از مهارت های زبان بدن در قصه گویی و با دعوت از دکتر حسن دولت آبادی برگزار شد.

در این کارگاه دکتر دولت آبادی از قصه گویی و زبان بدن برای حاضرین در کارگاه به صورت نظری و عملی صحبت و گفتگو کرد.

وی به مربیان توصیه کرد که قابلیت های خود را بشناسند تا بتوانند در جریان قصه گویی از آنها بهره بگیرند و از زبان بدن به عنوان یکی از این قابلیت ها نام برد .

دولت آبادی همچنین از مربیان درخواست کرد که 5 تکنیک را در خود تقویت کنند و از بدن،بیان،تنفس،تمرکزو خلاقیت به عنوان آن پنج تکنیک برای شرکت کنندگان در دوره به طور نظری صحبت کرده و به طور عملی تمریناتی مرتبط را انجام داد.

او همچنین از توجه به علاقه مندی های بچه ها صحبت کرد و گفت بچه ها بازی را دوست دارند و از آنجا که بخشی از این حس در آنها فطری است از مربیان خواست که با توجه به آن،بسیاری از مسائل را در قالب بازی با بچه ها انجام دهند.

حسن دولت آبادی از قصه هم به عنوان یکی دیگر از علاقه مندیهای بچه ها نام برد و مربیان را ضمن آشنایی با مهارت استفاده از زبان بدن به مطالعه نیز تشویق کرده و منابع مطالعاتی خاصی را در هعمان زمینه معرفی کرد. عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوانکارگاه,گویی,زبان,سنندج,برگزار,...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 6 شهريور 1396 ساعت: 2:16