مرحله استانی جشنواره قصه گویی در سنندج برگزار شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  مرحله استانی بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی امروز چهارشنبه یکم شهریور در سنندج آغاز شد.

  مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان در سخنانی گفت:این جشنواره با حضور 22 قصه‌گوی کردستانی در بخش‌های مربیان کانون، نوجوان، آزاد، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها،و رضوی برگزار می‌شود.

  سهیلا شیخی افزود: برای این دوره از جشنواره آثار 120 قصه‌گو دریافت شد که ۲۲ قصه‌گو انتخاب شدند و باهم رقابت می‌کنند که درنهایت 5 نفر از برترین‌ها به مرحله کشوری راه می‌یابند.

  شیخی هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج فرهنگ قصه گویی به عنوان واسطه تربیتی و ارتقای کمی فعالیت قصه گویی در مراکز فرهنگی و هنری استان استان عنوان کرد.

  وی اظهار کرد: در بخش مربیان کانون 12 قصه‌گو، نوجوان 4 نفر، آزاد 3 نفر، پدربزرگ ومادربزرگ‌ها نیز 2 نفر و در بخش رضوی 1 قصه گو انتخاب شده است.

  مرحله استانی بیستمین جشنواره قصه‌گویی در کردستان یکم و دوم شهریور با حضور قصه‌گویان استانی در سالن سینما مجتمع فرهنگی هنری سنندج در حال برگزاری است.

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 3 شهريور 1396 ساعت: 2:01
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها