کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان برگزار می کند:پنجمین جشنواره استانی پویانمایی پرواز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

   به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،کارشناس هنری کانون استان در سخنانی شناسایی و کشف توانمندی ها و تشویق  اعضا و مربیان علاقمند به پویانمایی و نوآفرینی،گسترش تکنیک های پویانمایی در میان کودکان ونوجوانان استان و بسترسازی نمایش و نقد آثار و اندیشه ها در این عرصه را از جمله اهداف برگزاری پنجمین جشنواره  استانی پویانمایی پرواز عنوان کرد.

  سیروان کنعانی در سخنانی افزود: کلیه ی مربیان و اعضای مراکز کانون استان کردستان می توانند در بخش های ارائه ی ایده و طرح جهت یک یا چند فیلم پویا نمایی،  طراحی و ساخت فیلم پویانمایی کوتاه و بخش مربیانی که برای اولین بار به حوزه پویا نمایی ورود پیدا کرده اند تا تاریخ 30 آذرماه 1396 شرکت نمایند.

  کنعانی گفت: موضوع جشنواره آزاد است اما  توجه به ویژگی های فولکلور و بومی سنتی استان در اولویت خواهد بود.

  وی خاطر نشان ساخت: در بخش ارائه ی ایده و  طرح ، شرکت کنندگان می توانند ایده های خلاقانه خود را به صورت مکتوب ارسال نمایند و در بخش طراحی و ساخت فیلم پویانمایی کوتاه آثار باید حداکثر 5 دقیقه بوده و فقط در قالب نسخه DVD با فرمت AVI قابل پذیرش است و فیلم هایی که توسط بیش از یک کارگردان ساخته شده فقط یک نفر به نمایندگی به جشنواره دعوت خواهد شد.

  کارشناس هنری افزود: طراحی انیمیشن سه بعدی (بدون محدودیت نرم افزاری) ،تلفیق انیمیشن سه بعدی و انیمیشن دو بعدی (بدون محدودیت نرم افزاری)، انیمیشن دو بعدی دیجیتال (بدون محدودیت نرم افزاری) و نقاشی و پویانمایی دستی بدون محدودیت در مواد، متریال و شکل اجرا از فرمت های طراحی این جشنواره می باشد.

  کنعانی در پایان خاطر نشان ساخت: از نظر تعداد آثار ارسالی، محدودیتی وجود ندارد و علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس استان کردستان- شهرستان سنندج- خیابان طالقانی- جنب پارک نسیم – کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان – کارشناسی  آفرینش های هنری ارسال نمایند .

  نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت: 10:50
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها