کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان برگزار می کند:پنجمین جشنواره استانی پویانمایی پرواز | بلاگ

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان برگزار می کند:پنجمین جشنواره استانی پویانمایی پرواز

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،کارشناس هنری کانون استان در سخنانی شناسایی و کشف توانمندی ها و تشویق  اعضا و مربیان علاقمند به پویانمایی و نوآفرینی،گسترش تکنیک های پویانمایی در میان کودکان ونوجوانان استان و بسترسازی نمایش و نقد آثار و اندیشه ها در این عرصه را از جمله اهداف برگزاری پنجمین جشنواره  استانی پویانمایی پرواز عنوان کرد.

سیروان کنعانی در سخنانی افزود: کلیه ی مربیان و اعضای مراکز کانون استان کردستان می توانند در بخش های ارائه ی ایده و طرح جهت یک یا چند فیلم پویا نمایی،  طراحی و ساخت فیلم پویانمایی کوتاه و بخش مربیانی که برای اولین بار به حوزه پویا نمایی ورود پیدا کرده اند تا تاریخ 30 آذرماه 1396 شرکت نمایند.

کنعانی گفت: موضوع جشنواره آزاد است اما  توجه به ویژگی های فولکلور و بومی سنتی استان در اولویت خواهد بود.

وی خاطر نشان ساخت: در بخش ارائه ی ایده و  طرح ، شرکت کنندگان می توانند ایده های خلاقانه خود را به صورت مکتوب ارسال نمایند و در بخش طراحی و ساخت فیلم پویانمایی کوتاه آثار باید حداکثر 5 دقیقه بوده و فقط در قالب نسخه DVD با فرمت AVI قابل پذیرش است و فیلم هایی که توسط بیش از یک کارگردان ساخته شده فقط یک نفر به نمایندگی به جشنواره دعوت خواهد شد.

کارشناس هنری افزود: طراحی انیمیشن سه بعدی (بدون محدودیت نرم افزاری) ،تلفیق انیمیشن سه بعدی و انیمیشن دو بعدی (بدون محدودیت نرم افزاری)، انیمیشن دو بعدی دیجیتال (بدون محدودیت نرم افزاری) و نقاشی و پویانمایی دستی بدون محدودیت در مواد، متریال و شکل اجرا از فرمت های طراحی این جشنواره می باشد.

کنعانی در پایان خاطر نشان ساخت: از نظر تعداد آثار ارسالی، محدودیتی وجود ندارد و علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس استان کردستان- شهرستان سنندج- خیابان طالقانی- جنب پارک نسیم – کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان – کارشناسی  آفرینش های هنری ارسال نمایند .

کانون,پرورش,فکری,کودکان,نوجوانان,کردستان,برگزار,کندپنجمین,جشنواره,استانی,پویانمایی,پرواز,...
نویسنده : بازدید : 43 تاريخ : يکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت: 10:50