غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در مراکز کانون پرورش فکری استان کردستان

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،سهیلا شیخی گفت:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ... با عنوان : غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در مراکز کانون پرورش فکری استان کردستان بخوانید :
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،سهیلا شیخی گفت:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از ارگان‌های دخیل در امر غنی سازی اوقات فراغت است که در ایام تابستان به‌ویژه در تعطیلات مدارس با برنامه‌‌ریزی‌های مطلوب می توانند بیشترین استفاده را از این امکانات داشته باشند.

شیخی در بخش دیگری از سخنانش افزود: اوقات فراغت تابستانی، یکی از بهترین فرصت هایی است که کودکان و نوجوانان می توانند بدون دغدغه فعالیت های درسی، به دنبال پرورش استعداد های فرهنگی ،هنری و ادبی خود باشند.

وی خاطر نشان ساخت: ثبت نام متقاضیان در طرح اوقات فراغت مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اوایل  خرداد ماه امسال آغاز شد و تا اوایل تیر ماه نیز ادامه داشت که خوشبختامه اسقبال خوبی از فعالیت های کانون شده است.

مدیر کل کانون استان کردستان با اعلام اینکه جامعه هدف کانون پرورش فکری سنین 7 تا 17 سال است، تصریح کرد:تمام کلاس های ویژه از اول تیر ماه آغاز و تا اواسط شهریور ماه ادامه دارد و مراکز کانون با انجام فعالیت های اصلی در طول سال آماده حضور کودکان و نوجوانان است.

مدیر کل کانون استان کردستان با بیان اینکه فعالیت های کانون پرورش فکری در فصل تابستان پررنگ تر می شود شناسایی و رشد و شکوفایی استعدادهای کودکان در ایام فراغت را از اهداف این نهاد برشمرد.

شیخی کارگاه‌های نقاشی، خوشنویسی، مهارت‌های پرورش تفکر و خلاقیت، رباتیک، قرآن، نویسندگی، کاردستی، نوشتن خلاق، نشریه‌نگاری، تذهیب، موسیقی،نمایش عروسکی،قصه گویی،فعالیت های ادبی و انیمیشن را از جمله کارگاه‌هایی عنوان کرد که در ایام تابستان پذیرای متقضیان است.

وی در پایان تشویق کودکان و نوجوانان به کتاب‌خوانی را از برنامه‌های مهم کانون عنوان و تصریح کرد: 190هزار جلد کتاب در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان  در دسترس کودکان و نوجوانان قرار دارد.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 14 مرداد 1396 ساعت: 21:08