فراخوان برگزاری مرحله استانی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی در استان کردستان

ساخت وبلاگ
چکیده : مرحله استانی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی ، یکم و دوم شهریور ماه در استان کردستان برگزار می گ... با عنوان : فراخوان برگزاری مرحله استانی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی در استان کردستان بخوانید :

مرحله استانی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی ، یکم و دوم شهریور ماه در استان کردستان برگزار می گردد.این جشنواره در سه بخش قصه گویی ، مقاله نویسی و داستان نویسی رضوی برگزار می شود و علاوه بر مربیان فرهنگی هنری و ادبی مراکزکانون ، کلیه علاقمندان ؛ معلمان ، روحانیان ، دانشجویان و ... در بخش آزاد و نوجوانان در بخش اعضا در این جشنواره می توانند شرکت داشته باشند.

این جشنواره در بخش قصه گویی ،  پذیرای حضور گرم مادر،  پدر ها و مادربزرگ ، پدربزرگ هایی است که کودکان و نوجوانان را با زبان شیرین و قصه های زیبایشان به سفر در دنیای خیال و واقعیت می برند تا از این رهگذر با تأثیرپذیری از شخصیت های قصه، قدرت فهم و بیان آن ها تقویت  شود ، خلاقیتشان پرورش  یابد، گنجینه واژگانشان افزایش پیدا کند، به خیال فرهیخته برسند و چه بسیار تأثیرهای آموزشی و تربیتی که قصه و قصه گوی بر آن ها خواهد گذاشت و چه خوب است که این امر در سنت تربیتی فرهنگ ما جایگاه خاص خود را هم دارد.

در بخش دوم این جشنواره که به مقاله نویسی اختصاص دارد ، علاقمندان می توانند با انتخاب موضوعات مطرح شده و در قالب های تعریف شده ، پژوهش های خود را بنویسند.

 و در بخش سوم نیز کلیه ی شرکت کنندگان می توانند در موضوعات مورد نظر ، آثار خود را مکتوب کنند.

  لذا کلیه ی علاقمندان می توانند با آپلود فایل شیوه نامه  و دریافت فایل به آدرس  http://www.kanoonnews.ir/Province/?&Serv=168 در یکی از بخش های این جشنواره شرکت داشته باشند.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 14 مرداد 1396 ساعت: 21:08