فراخوان برگزاری مرحله استانی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی در استان کردستان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  مرحله استانی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی ، یکم و دوم شهریور ماه در استان کردستان برگزار می گردد.این جشنواره در سه بخش قصه گویی ، مقاله نویسی و داستان نویسی رضوی برگزار می شود و علاوه بر مربیان فرهنگی هنری و ادبی مراکزکانون ، کلیه علاقمندان ؛ معلمان ، روحانیان ، دانشجویان و ... در بخش آزاد و نوجوانان در بخش اعضا در این جشنواره می توانند شرکت داشته باشند.

  این جشنواره در بخش قصه گویی ،  پذیرای حضور گرم مادر،  پدر ها و مادربزرگ ، پدربزرگ هایی است که کودکان و نوجوانان را با زبان شیرین و قصه های زیبایشان به سفر در دنیای خیال و واقعیت می برند تا از این رهگذر با تأثیرپذیری از شخصیت های قصه، قدرت فهم و بیان آن ها تقویت  شود ، خلاقیتشان پرورش  یابد، گنجینه واژگانشان افزایش پیدا کند، به خیال فرهیخته برسند و چه بسیار تأثیرهای آموزشی و تربیتی که قصه و قصه گوی بر آن ها خواهد گذاشت و چه خوب است که این امر در سنت تربیتی فرهنگ ما جایگاه خاص خود را هم دارد.

  در بخش دوم این جشنواره که به مقاله نویسی اختصاص دارد ، علاقمندان می توانند با انتخاب موضوعات مطرح شده و در قالب های تعریف شده ، پژوهش های خود را بنویسند.

   و در بخش سوم نیز کلیه ی شرکت کنندگان می توانند در موضوعات مورد نظر ، آثار خود را مکتوب کنند.

    لذا کلیه ی علاقمندان می توانند با آپلود فایل شیوه نامه  و دریافت فایل به آدرس  http://www.kanoonnews.ir/Province/?&Serv=168 در یکی از بخش های این جشنواره شرکت داشته باشند.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 14 مرداد 1396 ساعت: 21:08
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها