بازدید فرماندار شهرستان سنندج از مراحل پایانی ساخت کانون پرورشی فکری کودکان فرجه در سنندج

ساخت وبلاگ
چکیده : ظهر امروز دکتر محمد ابراهیم زارعی با حضور در کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان فرجه از مراحل پایان... با عنوان : بازدید فرماندار شهرستان سنندج از مراحل پایانی ساخت کانون پرورشی فکری کودکان فرجه در سنندج بخوانید :

ظهر امروز دکتر محمد ابراهیم زارعی با حضور در کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان فرجه از مراحل پایانی ساخت این کانون بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،دکتر محمد ابراهیم زارعی  در حاشیه این بازدید خاطرنشان کرد : با حمایت های بانک جهانی وخدمات اداره راه و شهرسازی به عنوان متولی این پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ایجاد زمینه مناسب در توسعه مکان های آموزشی و پرورشی زمینه بالندگی جوانان برای رفع آسیب های اجتماعی را مهیا می کنند .

لازم به ذکر است 80 درصد از عملیات ساخت کانون پرورش فکری کودکان فرجه صورت گرفته که انشالله با اتمام مقدار باقی مانده این پروژه نیز به زودی به بهره برداری می رسد.

شایان ذکر است مرکز فرهنگی هنری کانون فرجه  در زمینی با مساحت 900 متر و زیربنای 581 متر با اعتبار حدود دو میلیارد و هفتصد و شصت میلیون ریال  با اعتبار اولیه بانک جهانی آغاز شده است که مقرر شده توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تکمیل و تحویل داده شود.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 14 مرداد 1396 ساعت: 21:08