تریلی سیار کانون شکارچی و پرنده را به کردستان می‌آورد

ساخت وبلاگ
چکیده : تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری در دومین ماه تابستان میهمان کودکان و نوجوانان استان کردستان می‌... با عنوان : تریلی سیار کانون شکارچی و پرنده را به کردستان می‌آورد بخوانید :

تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری در دومین ماه تابستان میهمان کودکان و نوجوانان استان کردستان می‌شود.

به گزارش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان، تریلی سیار مرکز تئاتر کانون، در سفر هفت روزه‌ خود به استان با 17اجرا، در دومین ماه تابستان میهمان کودکان و نوجوانان کردستانی خواهد بود.

بنا بر این گزارش ،این تریلی که روز نهم مردادماه وارد استان می‌شود، از روز سه شنبه 10 مرداد با 1 اجرا در روستای کیله بانه و 2 اجرای در شهرستان بانه  آغاز به کار می‌کند.

یک اجرا در شهرستان سقز و یک اجرا در صاحب در روز چهارشنبه 11 مرداد ماه در برنامه تریلی سیار کانون به استان جای گرفته است.

تریلی نمایش کانون در ادامه سفر خود به کردستان، صبح روز پنج شنبه 12 مرداد با یک اجرا در پارک دیواندره  و شب با 2 اجرا در پارک بهاران سنندج در جمع کودکان و نوجوانان سنندجی خواهد بود .

شهرستان‌ سروآباد و روستاهای برده ره شه  و کانی دینار مریوان و شهرستان قروه نیز به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه 13 و 14 مرداد ماه با 5 اجرا میزبان تریلی سیار نمایش کانون می‌شوند.

کودکان و نوجوانان شهرستان های بلبان آباد دهگلان و موچش نیز در روز یکشنبه 15 مرداد با دو اجرا میزبان تریلی سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خواهند بود.

تریلی سیار کانون در بخش پایانی سفر خود به استان کردستان روز دوشنبه 16 مردادماه با 2 اجرا در جمع کودکان و نوجوانان کامیارانی حضور دارد.

این نمایش داستان یکی از ماهرترین شکارچیان دنیا است که برای شکار پرنده‌ای کمیاب به راه می‌افتد و از آنجا که جوجه پرنده تا به حال شکارچی را ندیده گمان می‌کند این فرد دوست جدید او است.

شکارچی برای این‌که به هدف خود برسد پیشنهاد این دوستی را قبول می‌کند و در نتیجه، فعل و انفعال‌ها و کشمکش‌هایی بین شکارچی و پرنده اتفاق می‌افتد که در نهایت منجر به دوستی آن‌ها می‌شود. با این حال در یک فرصت مناسب شکارچی، پرنده را زندانی می‌کند.

نویسندگی نمایش «شکارچی و پرنده» را امیر مشهدی عباس و کارگردانی آن را مجتبی گوهرخای و نیلوفر سیاری برعهده دارند.

تریلی سیار مرکز تئاتر کانون به دعوت اداره کل کانون استان به کردستان سفر می‌کند و مقصد بعدی سفر آن، استان کرمانشاه است.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 14 مرداد 1396 ساعت: 21:08