عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  کارشناس ادبی کانون استان کردستان در سخنانی گفت:اعضای کودک و نوجوان روستاهای اطراف شهر مریوان با عضویت در بخش پاسخگویی به فعالیت های ادبی می پردازند و به جمع اکثریت کودکان و نوجوانانی می پیوندند که از کتابخانه های سیار روستایی بانه و سقز با این مرکز در ارتباط هستند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،الهام زارعی زاده افزود: پاسخگویی به نامه ی اعضای مکاتبه ای از همان لحظه ی دریافت نامه از عضو تا هنگام ارسال پاسخ،سراسر اشتیاق و لطافت است.نامه ها خالص اند و بوی ناب صداقت می دهند و گاهی بارها و بارها می گردی تا بتوانی شعری ، متنی ، نوشته ای را برای عضو بفرستی تا به حال و هوای نامه اش نزدیک تر باشد.

  زارعی زاده خاطر نشان ساخت:بخش مکاتبه ای استان کردستان از سال هشتاد و نه فعالیت خود را به طور جدی با عضوگیری از کتابخانه های سیار روستایی آغاز کرد.

  وی در ادامه عنوان کرد:توجه به فعالیت های ادبی ،استعداد یابی و پرورش خلاقیت های نوشتاری کودکان و نوجوانان روستایی از جمله اهداف مرکز آفرینش های ادبی استان بوده که رفته رفته به جذب اعضای مراکزی که فاقد مربی ادبی هستند و یا اعضایی دارند که به دلایل خاص در فواصل زمانی طولانی در مرکز حضور پیدا می کنند ، گسترش پیدا کرد که البته باز هم  علاقه ی عضو و پاسخ به اولین نامه ی آشنایی در اولویت کار قرار گرفت.

  کارشناس ادبی استان در ادامه ارسال نامه آشنایی و کتاب برای اعضای فعال کتابخوان مراکز،ارسال کارت یاد آوری و کارت تبریک،چاپ آثاربرگزیده اعضای پاسخگویی در گاهنامه ادبی استان،اجرای مسابقه برای اعضا را از اقدامات این بخش عنوان کرد.

  زارعی زاده در پایان گفت:قبل از بهار94 بخش پاسخگویی استان با اعضایی حدود 310 نفر به فعالیت می پرداخت. که اکنون در طی پروسه ی تجدید عضویت بخش پاسخگویی استان با داشتن قریب به صد عضو فعال به کار خود ادامه می دهد.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 ساعت: 11:25
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها