عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان

ساخت وبلاگ
چکیده : کارشناس ادبی کانون استان کردستان در سخنانی گفت:اعضای کودک و نوجوان روستاهای اطراف شهر مریوان با ع... با عنوان : عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان بخوانید :

کارشناس ادبی کانون استان کردستان در سخنانی گفت:اعضای کودک و نوجوان روستاهای اطراف شهر مریوان با عضویت در بخش پاسخگویی به فعالیت های ادبی می پردازند و به جمع اکثریت کودکان و نوجوانانی می پیوندند که از کتابخانه های سیار روستایی بانه و سقز با این مرکز در ارتباط هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،الهام زارعی زاده افزود: پاسخگویی به نامه ی اعضای مکاتبه ای از همان لحظه ی دریافت نامه از عضو تا هنگام ارسال پاسخ،سراسر اشتیاق و لطافت است.نامه ها خالص اند و بوی ناب صداقت می دهند و گاهی بارها و بارها می گردی تا بتوانی شعری ، متنی ، نوشته ای را برای عضو بفرستی تا به حال و هوای نامه اش نزدیک تر باشد.

زارعی زاده خاطر نشان ساخت:بخش مکاتبه ای استان کردستان از سال هشتاد و نه فعالیت خود را به طور جدی با عضوگیری از کتابخانه های سیار روستایی آغاز کرد.

وی در ادامه عنوان کرد:توجه به فعالیت های ادبی ،استعداد یابی و پرورش خلاقیت های نوشتاری کودکان و نوجوانان روستایی از جمله اهداف مرکز آفرینش های ادبی استان بوده که رفته رفته به جذب اعضای مراکزی که فاقد مربی ادبی هستند و یا اعضایی دارند که به دلایل خاص در فواصل زمانی طولانی در مرکز حضور پیدا می کنند ، گسترش پیدا کرد که البته باز هم  علاقه ی عضو و پاسخ به اولین نامه ی آشنایی در اولویت کار قرار گرفت.

کارشناس ادبی استان در ادامه ارسال نامه آشنایی و کتاب برای اعضای فعال کتابخوان مراکز،ارسال کارت یاد آوری و کارت تبریک،چاپ آثاربرگزیده اعضای پاسخگویی در گاهنامه ادبی استان،اجرای مسابقه برای اعضا را از اقدامات این بخش عنوان کرد.

زارعی زاده در پایان گفت:قبل از بهار94 بخش پاسخگویی استان با اعضایی حدود 310 نفر به فعالیت می پرداخت. که اکنون در طی پروسه ی تجدید عضویت بخش پاسخگویی استان با داشتن قریب به صد عضو فعال به کار خود ادامه می دهد.

عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان...
ما را در سایت عضو گیری بخش مکاتبه ای استان از کتابخانه ی سیارروستایی مریوان دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 ساعت: 11:25